parallax background

درباره ما

  • پرده‌ها اعم از اینکه در کجای خانه قرار بگیرند باید مشخصات خاصی داشته باشند. ایجاد هماهنگی با سایر دکوراسیون خانه توسط پرده‌ها از نکات اصلی است که باید در نظر گرفته شود. همچنین با انتخاب پرده مناسب می‌توانید تغییرات بزرگی در تصویر نهایی خانه ایجاد کنید. خطاهای دیداری که می‌توان با پرده‌ها ایجاد کرد از دیگر کاربردهای جالب پرده در دکوراسیون هستند.

  • المان‌های مختلفی در تکمیل دکوراسیون داخلی نقش دارند که در بین آنها پرده جزء المان‌هایی است که هم نقش دکوراتیو ایفا میکند و هم برای فضای خانه حریم خصوصی تعریف مینماید. انتخاب جنس, طرح و رنگ این المان باید با توجه به نوع دکوراسیون منزل صورت گیرد. انتخاب پرده مناسب منجر به دکوراسیونی زیبا میشود که چشم هر بیننده ای را خیره مینماید.

  • طراحی دکوراسیون داخلی شاید به گمان بعضی از افراد هزینه اضافی باشد اما به طور قطع به شما می‌گوییم که طراحی دکوراسیون داخلی مدیریت هزینه و زمان است. طراحی دکوراسیون داخلی علاوه بر اینکه به ساختمان شما زیبایی می‌بخشد موجب آرامش و حس مثبت اندیشی به ساکنان خود می‌شود.

اصفهان پرده

هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه را دکوراسیون داخلی می ‌گویند. دکوراسیون داخلی مانند هنرهای دیگر ، دارای سبک و سیاق و اصولی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای هر دوره ، دستخوش تغییر می‌شوند.
معماری داخلی در واقع همان خلق فضاست ، فضایی که در عین زیبایی و اثرگذار بودن کارایی لازم را نیز داشته باشد. طراح با ترکیب اصول و ارکان تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی ، فضایی را ایجاد می‌کند که معرف هویت، نیاز، درک و خواسته‌های طرف مقابلش است.
طراحی دکوراسیون داخلی فقط برای زیبا جلوه دادن محیطی نیست.می تواند بر خلق و خو افراد آن محیط نیز تاثیر قابل توجهی بگذارد . استفاده از طرح های رنگی نشاط بخش ، ایده های متفکرانه در نور و فضا می تواند باعث ایجاد حس تفاوت و احساس آرامش کند .
اگر به دنبال تغییر دکوراسیون خانه، محل کار و فضای زندگی خود هستید، اصفهان پرده تجربه ای متفاوت از خلق فضا و کیفیت زندگی را برایتان فراهم می کند. ما بر‌اساس خواسته ها و طراحی های انتخاب شده شما، دکوراسیون خانه و فضای زندگی شما را طراحی می‌کنیم.
home_decor_iconbox_3

رنگ

رنگ‌ها باعث پدیدار شدن احساسات، خلق و خو شده و همین موضوع دلیل محکمی شده است تا طراحان و معماران به فکر ایجاد تنوع، به روز نگه داشتن مداوم و تولید خلاقیت بیافتند.
home_decor_iconbox_4

مبلمان

مبلمان نه تنها جزء اجزای مهم چیدمان دکوراسیون، بلکه به عنوان مهم‌ترین عنصر در این زمینه شناخته می‌شود. وجود مبلمان درمنزل مشخص کننده محوریت اصلی انتخاب دیگر وسایل دکوراسیون آن منزل است.
icon2

پارکت

یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین بخش ها در منزل و بیشتر به چشم آمدن خانه کف آن است. کف خانه تاثیر بسیار زیادی در مابقی چیدمان و مطلوب به نظر رسیدن دکوراسیون دارد.در طراحی دکوراسیون کف خانه بیس و پایه کار دکوراسیون است.
home_decor_iconbox_1

پنجره

پنجره ها نور و هوا را به فضای داخلی ساختمان وارد میکنند و مناظری از فضای بیرونی یا از فضایی به فضای دیگر را فراهم میکنند.که در این صورت میتوانند به صورت تابلویی زیبا عمل کنند.