آینه دکوراتیو و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی

نگهداری کاغذ دیواری
چگونه از کاغذ دیواری نگهداری کنیم؟
نوامبر 16, 2020
طراحی داخلی فضا های کوچک
طراحی دکوراسیون فضا های کوچک و ایده هایی برای بهتر شدن آنها
دسامبر 20, 2020
نمایش همه

آینه دکوراتیو و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی

آینه دکوراتیو

 

برای زیبایی و تغییر در دکوراسیون منزل می‌توانید از آینه دکوراتیو استفاده کنید. آینه دکوراتیو، آینه‌ای تزئینی و زیباست. یکی از روش‌های زیباتر کردن دکوراسیون داخلی منزل استفاده از آینه‌های دکوراتیو است. این آینه‌ها زیبایی و شکوه خاصی به منزل شما می‌بخشند. سه فاکتور بسیار مهم در طراحی دکوراسیون منزل نور، روشنایی و آینه است، زیرا انعکاس آن‌ها در هر قسمت از منزل جذابیت خاصی را به وجود می‌آورد. از آینه‌های دکوراتیو در هر قسمت از منزل می‌توانید استفاده کنید.

انواع آینه‌ دکوراتیو

آینه‌های دکوراتیو در ابعاد و طرح‌های مختلفی ساخته می‌شوند. اما به طور کلی دو نوع آینه دکوراتیو وجود دارد:

  • آینه دکوراتیو از پیش آماده شده
  • آینه دکوراتیو برشکاری شده
  • از پیش آماده شده

این آینه‌ها در طرح‌های چند تکه و به شکل‌های مستطیلی، دایره‌ای و لوزی تولید می‌شوند. آینه‌های مستطیل شکل به صورت مستطیل‌های کوچک و بزرگ و یا کوتاه و بلند طراحی می‌شوند. شما می‌توانید به سلیقه خود آن‌ها را به هر شکلی چیده و نصب کنید. آینه‌های دایره‌ای شکل نیز به صورت دایره‌های کوچک، بزرگ، نیم دایره و دایره‌های در هم فرو رفته طراحی می‌شوند. این نوع آینه‌ها را خودتان می‌توانید به سادگی نصب می‌کنید و هر زمان که خواستید می‌توانید آن را جابجا یا چینش آن را عوض کنید.

  • برشکاری شده

این نوع آینه‌ها در طراحی، نوع چینش، شکل و ابعاد مانند آینه‌های از پیش آماده شده هستند. اما این آینه‌ها قابل جابجایی نیستند و در محل خود نصب می‌شوند.

تاثیر آینه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی

آینه‌های دکوراتیو دکوراسیون داخلی منزل شما را به فضایی زیبا، شیک و پر زرق و برق تبدیل می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم این آینه‌ها این است که می‌توانند نور را چندین برابر در فضای خانه منعکس کنند و باعث افزایش روشنایی منزل شوند. استفاده از این آینه‌ها در خانه‌های کوچک بسیار کاربردی خواهد بود. زیرا با بازتاب تصاویر، باعث جذاب‌تر و بزرگ‌تر دیده شدن فضای داخلی منزل می‌شوند.

آینه‌های دکوراتیو در رنگ‌های مختلفی مانند طلایی، مسی، برنز و نقره‌ای تولید می‌شوند و می‌توان هر کدام از آن‌ها را در فضاهای مختلفی از خانه نصب کرد.

Summary
آینه دکوراتیو و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی
Article Name
آینه دکوراتیو و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی
Description
برای زیبایی و تغییر در دکوراسیون منزل می‌توانید از آینه دکوراتیو استفاده کنید. آینه دکوراتیو، آینه‌ای تزئینی برای دکوراسیون داخلی است.
Author
Publisher Name
esfahanparde
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − شش =